media.ford.ua

Ресурс Ford з інформаційними матеріалами

28/03/2018 - Нова технологія пошуку паркомісця


Ford розробив технологію пошуку вільного місця на парковці за допомогою краудсорсингу та парктроніків
 
  • Нова технологія Ford дозволяє скласти мапу вільних і зайнятих місць на парковці, використовуючи дані з паркувальних сенсорів автомобілів.
  • Заснована на краудсорсингу технологія дозволить значно заощадити час і уникнути стресу, пов’язаного з пошуком місця на великій парковці.
  • За даними Ford, у Великій Британії кожен водій витрачає у середньому один день життя щороку на пошук вільного місця на парковці.
 
ЛОНДОН, Велика Британія, 27березня 2018 р.— Пошук вільного місця на великій парковці часто перетворюється на тривалий і клопіткий для водія процес. Ford представляє технологію, засновану на краудсорсингу, завдяки якій автомобілісти зможуть бачити мапу вільних і зайнятих місць відразу, в’їжджаючи на парковку. Для отримання інформації про незайняті місця використовуються дані з паркувальних сенсорів автомобілів.
 
Нова технологія збереже водіям не лише нерви та пальне, але й час: згідно з даними дослідження, проведеного на замовлення Ford у Великій Британії, кожен водій у середньому щороку витрачає один день свого життя на пошук вільного «слоту» на парковці.
 
«Нам добре відомо, як багато часу може піти на пошук вільного паркувального місця і наскільки стресовим може бути цей процес для водія, — сказав Крістіан Ресс (Christian Ress), керівник розробки технологій допомоги водієві в європейському підрозділі досліджень і передових розробок Ford. — Наше дослідження, присвячене “співробітництву” при паркуванні, пропонує можливість повернути водіям загублений час і допомогти їм насолоджуватися поїздками без стресів».
 
Технологія «краудсорсингового паркування» заснована на даних з паркувальних сенсорів автівок, що вже перебувають на території паркінгу. Інформація про вільні місця передається на дисплей мультимедійної системи автомобіля і може уточнюватися за допомогою даних власної системи моніторингу паркінгу. Однією з переваг технології є відсутність необхідності встановлення додаткового устаткування на парковці — використовуються системи, якими вже оснащені більшість сучасних автомобілів.
 
Нову технологію допомоги пошуку місця для паркування розроблено компанією Ford разом із партнерами в межах UK Autodrive — найбільшого в історії Великої Британії проекту з випробувань автономних та оснащених системами зв’язку автомобілів, частково фінансованого за рахунок держави. Раніше на UK Autodrive компанією були представлені системи попередження водія про наближення автомобіля екстрених служб, повідомлення про різке зниження швидкості автомобіля, що їде попереду (у тому числі коли він знаходиться за поворотом і невидимий для водія), а також технологія, що дозволяє автомобілям синхронізуватися зі світлофорами та уникати зупинок на червоне світло впродовж всього шляху.

Підпишіться на розсилку від Ford Media про оновлення інформаційних матеріалів