media.ford.ua

Ресурс Ford з інформаційними матеріалами

15/01/2015 - Ford у 2014 році збільшив продаж


  • 2014 року доля ринку марки Ford у Європі збільшилася на 0,2 відсотки і склала 8,0 відсотки – найвищий показник з 2011 року.

  • 2014 року компанія Ford of Europe продала 1,16 мільйони автомобілів* – на 7,3 відсотки більше, порівняно з попереднім роком.

  • 2014 року Ford став брендом №2 за обсягом продажів у Європі.

  • Доля комерційних автомобілів Ford склала 11,4 – найбільший показник, починаючи з 1997 року.

  • Обсяги продажу Ford через найефективніші канали продажів – роздрібна торгівля і автомобільні парки – склала 74 відсотки обсягів продажів пасажирських авто марки Ford, на 3 відсотки більше, ніж у середньому по галузі.

  • Очікується, що 2015 рік стане найбільш продуктивним роком для компанії Ford of Europe за всю її історію, у якому буде запропоновано широкий спектр нових автомобілів.
     

КЕЛЬН, Німеччина, 14 січня 2015 року. За 2014 рік компанія Ford of Europe збільшила обсяги продажів і досягла значної долі ринку завдяки високому попиту на нові легковики і комерційні автомобілі Ford.

Компанія Ford продала в цілому 1,16 мільйонів автомобілів на 20 традиційних європейських ринках у 2014 році, збільшивши цей показник на 7,3 відсотків за останній рік. Загальна доля бренду Ford на автомобільному ринку Європи зросла на 0,2 відсотки та склала 8,0 відсотки від 2014 року – найвищий показник з 2011 року. Ford залишається на другому місці в Європі за обсягами продажів автомобілів.

Більше, ніж половина автомобілів Ford, проданих у Європі за останній рік, були цілком новими або оновленими моделями, виробництво яких було розпочато не раніше кінця 2012 року, коли компанія Ford оголосила плани значного прискорення виводу на ринки Європи нових моделей.

Продажі комерційних автомобілів Ford зросли на 21 відсоток у порівнянні з 2013 роком, і становили 227 000 одиниць завдяки оновленій і розширеній лінійці Transit. Завдяки цьому доля ринку комерційних автомобілів Ford збільшилася на 1,4 відсотки і склала 11,4 відсотки, що є найбільшим показником з 1997 року.

«Наші нові продукти та технології значною мірою відповідали потребам споживачів, що і допомогло збільшити обсяги продажів протягом 2014 року», говорить Ролант де Ваард, Віце-президент підрозділ Маркетингу, Продажів та Обслуговування компанії Ford of Europe. «У 2015 року ми плануємо скористатися всіма перевагами від продажу нових моделей Focus і Mondeo та розпочати виробництво нових ключових автомобілів, таких як S-MAX, C-MAX, і цілком нової моделі Mustang».

Компанія Ford зосереджується на зростанні обсягів продажів приватним особам у роздріб та власникам автопарків, що позитивно відображається на іміджі бренду та забезпечує залишкову вартість, дозволяє показати подальше зростання. Обсяги продажів автомобілів марки Ford в роздрібному та авто-парковому сегментах склали 74 відсотки обсягів продажів автомобілів для транспортування пасажирів у 2014 році, що більше на один відсоток у порівнянні з попереднім роком і на три відсотки, ніж у середньому по галузі.

Показники за типами автомобілів
Спостерігався високий попит споживачів по всіх лінійках продукції марки Ford. Обсяги продажів моделі Fiesta – модель марки Ford, яка найкраще продається, зросли більше, ніж на 5 відсотків. Найімовірніше, що модель Fiesta буде втретє визнано найпопулярнішим автомобілем у своєму сегменті в Європі.

Обсяг продажів Kuga зріс на 31 відсоток, найкращий показник для цієї моделі з моменту початку продажів у 2008 році.

Модельний ряд Transit відзначилася найбільшим обсягом продажів, починаючи з моменту початку продажів моделі Transit у 2008 році. Обсяг продажів пікапа Ranger зріс на 39 відсотків, що є найкращим показником, починаючи з моменту запуску продаж у Європі у 1998 році.

Обсяги продажів автомобілів Ford* у грудні склали 85 500 одиниць продукції, що на 10,1 відсотків більше у порівнянні з показниками грудня 2013 року, темпи зростання на 3,5 більші, ніж по галузі у цілому. Доля ринку продукції Ford збільшилася на 0,5 відсотків у порівнянні з попереднім роком і склала 7,5 відсотків.

Прогноз на 2015 рік
Сьогодні компанія Ford підтвердила, що в середині 2015 року розпочнеться продаж цілком нової моделі семимісного автомобіля Ford Galaxy. Також цього року з’являться такі цілком оновлені моделі: S-MAX, C‑MAX, Grand C-MAX, гібридний електромобіль, який заряджаються від зовнішніх джерел живлення – C-MAX Energi, Focus ST з бензиновими та дизельними двигунами, Mustang, і оновлені версії EcoSport, Ranger, Transit Connect і Tourneo Connect. В кінці 2015 року розпочнеться виробництво цілком нового позашляховика Edge.

Підпишіться на розсилку від Ford Media про оновлення інформаційних матеріалів