media.ford.ua

Ресурс Ford з інформаційними матеріалами

06/02/2018 - Ford Transit для перевезення хліба


Фургон Ford Transit для перевезення хлібобулочних виробів.

КИЇВ, Україна, 6 лютого 2018 року – Шасі Ford Transit є дуже практичним і універсальним рішенням для будь-якого бізнесу. Автомобіль якнайкраще пристосований до трансформацій, на нього можна встановити різноманітні надбудови: бортові платформи, борт-тенти, промтоварні, хлібні та ізотермічні фургони, тощо.
 
Ця модель може бути або з одинарною кабіною, або з подвійною; та комплектується сучасним 2.0-літровим дизельним двигуном EcoBlue потужністю 130 к.с. або 170 к.с.

Клієнти можуть обрати саме той варіант шасі, який найбільше відповідає потребам їх бізнесу:
-       передній, задній або повний привід;
-       4 варіанти довжини рами для шасі з одинарною кабіною (від 3 142 до 5 147 мм) та 3 варіанти довжини рами для шасі з подвійною кабіною (від 2 777 до 4 149 мм);
-       вантажопідйомність від 1 300 до 2 500 кг;
-       автомобілі з повною масою 3 500 та 4 700 кг;
-       широкий асортимент опцій, якими може бути обладнано автомобіль.
 
Офіційний імпортер авто Ford в Україні компанії «Віннер Імпортс Україна» розширює гаму спеціальних версій на базі Ford Transit Шасі та пропонує одне з рішень: фургон для перевезення хлібобулочних виробів.

Тип кузова – сендвіч-панель, довжиною 3400 мм, шириною 2000 мм та висотою 1800 мм. Кузов зроблений з якісних матеріалів, які є вологостійкими, оцинкованими та анодованими. Фургон призначений для перевезення 96 лотків.
 
В цій модифікації велике значення приділяється безпеці водія та пасажирів. Серед базових опцій - ABS з додатковим електронними датчиками, які запобігають блокуванню задніх коліс; подушки безпеки водія та трьох точкові ремені безпеки.

Високі стандарти комфорту доповнюються електропідйомнами передніх вікон, обігрівом лобового скла, адуіосистемою з USB та керуванням на кермі, а також кондиціонером, центральним замком з дистанційним керуванням і подвійним посиленим акумулятором.
 
 
Детальніше про авто на базі Ford Transit Шасі на сайті www.ford.ua

Підпишіться на розсилку від Ford Media про оновлення інформаційних матеріалів