media.ford.ua

Ресурс Ford з інформаційними матеріалами

02/02/2018 - Ford придбав два стартапи


Ford придбав два стартапи-розробники послуг «розумної» мобільності
  •  Команда Ford Mobility розширює й активізує свою діяльність у 2018 році для надання широкого набору продуктів і послуг у сфері мобільності власникам автомобілів, корпоративним клієнтам і жителям міст у всьому світі;
  •  У рамках процесу з акселерації діяльності підрозділ розумної мобільності Ford Smart Mobility LLC купує компанію Autonomic, яка спеціалізується на архітектурі й масштабованості рішень для транспортної галузі;
  •  Ford також оголошує про придбання TransLoc, постачальника технології регулювання попиту для мікротранзитних рішень, що належать місту.

ДИРБОРН, Мічиган (США), 29 січня 2018 р. – Починаючи з 2018 року, підрозділ «розумної» мобільності Ford Motor Company вживає заходів щодо прискорення надання продуктів і послуг мобільності клієнтам та підвищення рентабельності компанії. Цього року Ford активізує діяльність у таких галузях: розробка «операційної системи» для транспортної інфраструктури Transportation Mobility Cloud, забезпечення підключеності персональних автомобілів, корпоративних автопарків і міських жителів до цифрових послуг та Інтернету; райдшеринг (сервіс Chariot), неекстрена доставка пацієнтів до медичних установ; сервіс цифрового управління автопарком для власників комерційного транспорту.

Для виконання поставлених цілей Ford здійснив угоди з придбання двох високотехнологічних компаній, що володіють експертизою у сфері розробки програмного забезпечення для транспортної галузі. Компанія Autonomic у Пало-Альто (Каліфорнія) спеціалізується на архітектурі й масштабованості рішень для транспортної інфраструктури. Її досвід допоможе швидше реалізувати «хмарну» платформу для сервісів мобільності Transportation Mobility Cloud і розширювати інші ключові ініціативи у сфері мобільності, такі як Chariot і сервіс із неекстреної доставки пацієнтів до лікарень.

Ford також повідомляє про придбання компанії TransLoc (м. Дарем, Північна Кароліна), постачальника технології управління попитом для мікротранзитних рішень, якими володіє місто. Купівля TransLoc посилить експертизу Ford у сфері операційного управління й надання рішень з оптимізації транспортних потоків для міст за допомогою динамічного перепрокладання маршрутів.
Деталі угод не розголошуються.

Підпишіться на розсилку від Ford Media про оновлення інформаційних матеріалів