media.ford.ua

Ресурс Ford з інформаційними матеріалами

28/09/2017 - Електрифікація моделей Ford


Ford електрифікує всі свої моделі до 2030 року
 
  • Компанія Ford розкрила плани електрифікації модельного ряду компанії й переходу на альтернативні види палива.
 
  • Уже за 3 роки 40 % усіх моделей Ford матимуть електричні версії, а в модельному ряду з’явиться компактний електричний кросовер із запасом ходу 480 км на одному заряді акумуляторів.
 
  • Масове виробництво автомобілів з електричним приводом (100-відсоткова електрифікація лінійки) і двигунами на альтернативних видах пального заплановано на 2030 рік.
 
ДІРБОРН, США, 26 вересня 2017 р. — 18-й щорічний Звіт про стійкий розвиток компанії Ford містить план впровадження нових технологій до 2030 року. Зокрема, у документі, який публікується з 2000 року, викладено план електрифікації продуктової лінійки, який передбачає випуск електричного кросовера із запасом ходу на акумуляторах приблизно 480 км уже в 2020 році та масове виробництво автомобілів з електричним приводом і двигунами на альтернативних видах пального з 2030 року.
 
«Ми знаємо, що зміни клімату — це реальність, яка становить загрозу для людства, і ми продовжимо працювати з лідерами по всьому світу над амбіційними планами щодо зниження глобальних викидів парникових газів, — сказав виконавчий голова компанії Білл Форд (Bill Ford). — Водночас, у нас є можливість долучитися до збереження навколишнього середовища завдяки тому, що ми вступаємо в новий світ — світ інтелектуальних автомобілів й інтелектуального середовища, каршерингу, мультимодального пересування, маршрутних таксі з викликом через додаток».
 
Компанія Ford інвестує в програму електрифікації модельного ряду 4,5 мільярди доларів, що дозволить у найближчі 5 років випустити 13 нових моделей з електричним приводом. До них увійдуть гібридні версії пікапа F-150 і спорткара Mustang, гібридний фургон Transit Custom з можливістю підзарядки, дві гібридні моделі для поліції, автономний автомобіль з гібридним приводом для використання як таксі або в сервісах каршерингу (2021 рік). Планується, що до 2020 року понад 40 % усіх моделей Ford отримають версії з електричним приводом. У тому ж році розпочнеться виробництво повністю електричного компактного кросовера, дальність пробігу якого на одному заряді батарей складатиме приблизно 480 км.
 
Зокрема, Ford інвестує 700 млн доларів у виробництво електричних і автономних автомобілів на виробничому майданчику у Флет Року (штат Мічиґан). Там у 2020 році розпочнеться випуск нового електричного кросовера, а у 2021 р. — автономного автомобіля для райдшерингу й каршерингу. Окрім того, компанія Ford розгортає програму розробки батарей у Європі й Азії.
 
Щоб полегшити прийняття ринком акумуляторних електромобілів масового сегмента, компанія Ford також підписала Меморандум про взаєморозуміння з компаніями BMW Group, Daimler AG, Volkswagen Group, Audi і Porsche, який передбачає створення мережі станцій швидкої зарядки в Європі. Це дозволить власникам акумуляторних електромобілів мандрувати на великі відстані. Першочерговий план передбачає створення 400 станцій потужністю до 350 кВт, надалі подібні проекти реалізовуватимуться по всьому світу. Окрім того, ведуться розробки у сфері систем керування корпоративними парками електромобілів, планування маршрутів і телеметрії, а також технологій бездротової зарядки.
 
Аналіз думок 33 000 власників електромобілів Ford допомагає компанії краще зрозуміти сценарії використання такого транспорту, а також перспективи електромобілів і «гібридів». Опитування показують, що серед власників електрифікованих автомобілів рівень лояльності до електричного приводу вже досить високий: 87 % власників «гібридів» готові купувати їх повторно, 92 % власників акумуляторного електротранспорту говорять, що наступною їхньою покупкою знову буде повністю електричний автомобіль.
 
Досвід Ford у сфері електрифікації автомобілі нараховує вже майже 20 років, компанія займається розробкою як автотранспорту з гібридним бензиново-електричним приводом (Hybrid Electric Vehicle, HEV), так і електромобілів із живленням виключно від батарей (Battery Electric Vehicle, BEV). До кінця 2016 року загальні продажі електрифікованих автомобілів Ford сягнули 560 000 одиниць, компанія зайняла перше місце в США за продажем гібридних автомобілів і друге — у сегменті електромобілів.

Підпишіться на розсилку від Ford Media про оновлення інформаційних матеріалів